top of page

UUS HOOAEG LIITUMISEKS AVATUD!

Võistlusrühmad on juba uut hooaega alustanud ning ettevalmistused peagi saabuvateks võistlusteks käivad, aga kõige pisemate võimlemishuviliste vastuvõtt algab meil septembrist.

Ootame uusi huvilisi 4-5 a. ja 6-8 a. rühma. Kui laps on noorem, kui 4 aastat, aga soovib juba väga trenni tulla, siis tulge ikka julgelt proovima.

4-5 a. rühma treeningud toimuvad esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 17:30-18:30 Ülenurme Gümnaasiumi spordihoones, all matisaalis. Esimene treening on 3. septembril!

6-8 a. rühma treeningud toimuvad teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 18:30-19:30 samuti Ülenurme Gümnaasiumi spordihoones, all võimlemissaalis. Esimene treening on 2. septembril!

Treeningute ajad võivad meil veel natuke muutuda, seetõttu küsige kindlasti meilt huvi korral täpsem info üle.

Sügisest alustavad VK Rütmika Ülenurme võimlemise huviringid ka Tõrvandi, Eerika ja Ülenurme lasteaias, kus on oodatud kõik võimlemishuvilised juba 3 eluaastast ja oodatud on nii tüdrukud kui ka poisid!

Kui oled juba varem võimlemisega tegelenud ja otsid uut rühma, siis meie mini- ja lasteklassi rühmadega on samuti võimalus liituda.

Huvi korral kirjuta meile vkylenurme@gmail.com või helista 56493901

Ootame kõiki võimlemishuvilisi meie juurde võimlema!

bottom of page