top of page

Meie uue aasta esimesed etteasted - Otepää lahtised MV rühmvõimlemises!

Laupäeval, 10. veebruaril, toimusid Otepää lahtised meistrivõistlused, kust võttis osa 3 Ülenurme rühma. Lasteklassi esimene võistlus vanemas vanusegrupis ning uue kava sooritus oli väga hea. Loomulikult tuleb veel palju harjutada, et raskemad elemendid ära õppida ning kava ühtsus parima soorituseni viia. Tulemuseks seekord B grupis 2. koht.

Rühmas võistlesid Krislin Sallo, Merleen Aaviku, Helena Helmet, Emili Mägi, Keiri Kala, Marleen Aru, Karina Lõhmus ja Kelli Leetsi.

Noorteklassi esitus uue kavaga oli hea, kuid siiski kava lõpp vajab veel korrigeerimist. Tulemuseks B grupis tubli 1. koht.

Rühmas võistlesid Averi Vaher, Nele-Riin Vahelaan, Marilis Kivi, Kristiin Lõhmus, Annabel Valge, Kärt Olt ja Mia Maria Melnitsuk.

Juuniorklassi esimene võistlus uuel aastal tõi B grupis 1. koha. Katses esines siiski veel vigu, aga treeningutel tehakse omad korrektuurid.

Rühmas võistlesid Kirke Kiviväli, Lii Lopp, Mariel Pungar, Krista Ader, Johanna Vink, Cristiana Mägimets, Eliise Mölder, Marta Kann. Palju õnne kõikidele võistlejatele ja treeneritele!

bottom of page