top of page

17. mai toimus Ülenurme selle hooaja kevadine võimlemispidu!

Ülenurme võimlemispeol Ülenurme Gümnaasiumi spordihoones esinesid kõik Ülenurmes tegutsevad võimlemisrühmad ning VK Rütmika rühmad linnast.

Etteasted tegid Ülenurme kõige pisemad võimlejad, Eerika Laululinnu lasteaia võimlemisrühm, külalised Kõrveküla koolist, Ülenurme ettevalmistusrühm ja kõik meie võistlusrühmad - miniklassi rühm, lasteklassi rühm ja juunioriklassi rühm.

Lisaks esinesid VK Rütmika rühmad - Perfetto, Siidisabad, Pääsukesed ja iluvõimleja Aia Adele Narits. Lauluga esines ka meie miniklassi võimleja ja "Laulukarussell 2017" Grand Prix' võitja Krislin Sallo. Treeningud toimuvad meil ka Tõrvandi lasteaias "Rüblik" ning juba järgmisel aastal osalevad kindlasti ka nemad meie võimlemispeol.

Meeleoluka ja rahvarohke sündmusega lõpetas VK Rütmika Ülenurme oma põhihooaja. Ees on veel Tartu Võimlemispidu ning siis kohtume juba suvelaagris Madsal.

Suured tänud ja maani kummardused meie tublide võimlejate ja kõikide treenerite ees ning erilised tänud lapsevanematele, kes oma lastele tublisti kaasa elavad ning neid toetavad!

Kõiki uusi võimlemishuvilisi ootame treeningutele alates septembrikuust, kes soovib aga liituda meie võistlusrühmadega, siis nende treeningud algavad augustis!

Võtke meiega julgelt ühendust juba täna: www.vkylenurme.ee / vkylenurme@gmail.com / 56493901

bottom of page